Baldwin Filters

Baldwin Filters pakub rohkem kui 4800 erinevat õli-, õhu-, kütuse-, hüdraulika- ja transmissioonifiltrit. Ulatuslik toodete valik koos ligikaudu 200 000 võrdlusnumbriga võimaldab pakkuda täielikku esmaturu vajaduste katmist sõiduautode, veokite, tööstuse ja merenduse alal.


Alates 1981.a. kuulub Baldwin Filters tootjate ühendusse CLARCOR (NYSE). CLARCOR on maailma suurim filtrite tootja, kelle tootevalikus on üle 80 000 nimetuse. Teised CLARCOR-i kontserni firmad – Airguard, ATI, Clark Filter, Clarcor UK, Facet International, Facet USA, FPI, Hastings Filter, Purolator Air Filtration, Purolator Facet, Purolator-EFP, Total Filter Technology(TFT), Total Filtration Services(TFS), United Air Specialists(UAS) koos Baldwiniga moodustavad koosluse, mille tulemuseks on uusimad ideed ja tehnoloogiad saavutamaks parimaid tulemusi. Baldwin Filters realiseerib oma potensiaali maailmaturul, omades tehaseid ja esindusi USA-s, Mehhikos, Inglismaal, Belgias, Hiinas, Austraalias, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Venemaal ja mujal.

Maailmatasemel suurtootjana investeerib Baldwin oluliselt uurimistöösse ja testimisse. Baldwini uurimiskeskuses olevas laboris testitakse SAE, ISO ja teistele standarditele vastavust. Tänu sellele vastab Baldwini toodang alati uusimatele kvaliteedi- ja tehnoloogilistele nõuetele. Kvaliteet on Baldwinis läbivaks teemaks alates tootmisest kuni müügiprotsessini.

Baldwini eesmärgiks on kogu toodangu OEM (originaal varuosa) spetsifikatsioonidele vastavus või selle ületamine. Baldwin on saanud ISO 9001, 1994 ja QS 9000, 1995 sertifikaadid, vastates nii kõrgeimaile nõuetele tööstusalal.

 

Baldwini peamised tootegrupid on:

- õlifiltrid

- õhufiltrid

- kütusefiltrid

- hüdraulikafiltrid

- jahutussüsteemi filtrid

- kabiinifiltrid

- DAHL separaatorid