Donaldson


Donaldson on ülemaailmne juhtivaid filtreerimissüsteemide ja varuosade tootja. Ettevõte alusta 1915.aastal 3-mehe töökojana tootes lihtsaid traktorite õhupuhastajaid. Nüüdseks on ettevõte kasavanud ülemaailseks korporatsiooniks, mille esindused asuvad 40 riigis. Donaldson on tehnoloogial põhinev ettevõte, kelle inseneridele kuulub üle 1600 patendi.

Baldwin Filters

Baldwin Filters pakub rohkem kui 4800 erinevat õli-, õhu-, kütuse-, hüdraulika- ja transmissioonifiltrit. Ulatuslik toodete valik koos ligikaudu 200 000 võrdlusnumbriga võimaldab pakkuda täielikku esmaturu vajaduste katmist sõiduautode, veokite, tööstuse ja merenduse alal.

SF-Filter

SF-Filter Grupp koos emaettevõttega Schupp AG (Sveits) on juhtiv müügispetsialist kõikide sõiduki- ja tööstusfiltrite alal.

Alates firma loomisest 1968.a. on see laienenud mitte ainult Sveitsis, vaid ka naabermaades Prantsusmaal, Saksamaal ja Austrias.

Racor


Racor on tõusnud enam kui 30-aastase arendustegevuse tulemusel kõige usaldusväärsemaks nimeks mootorite kaitse vallas. Racori kaasaegne tehnoloogia suudab pakkuda kütuse, õli, mootoriõhu, vee, ülekande, karteri ventilatsiooni ja hüdraulika filtriteerimislahendusi igal voolutugevusel mis iganes rakenduses. Jahutussüsteemi tooted ja eritellimused kuuluvad samuti Racori toodangu hulka.

Stepfilters

Stepfiltri tootevalikusse kuuluvad filtrid nii põllumajandus-, metsandus- ja ehitusmasinatele ning rasketehnikale kui ka aiatöömasinatele ning teistele väikemootoritele. Erinevaid tooteid on valikus rohkem kui 1500 ning valikut täiendatakse pidevalt. Stepfiltri valikus olev toodang vastab samadele rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele kui originaaltooted.

 

 

ParkerParker pakub inseneritooteid, süsteeme ja allsüsteeme tööstus-, hüdraulika- ja lennunduse rakendustele.

 

Alco Filters

Alco Filters toodab filtreid sõidu- ja veoautodele, rasketehnikale ja statsionaarsetele mootoritele. Valik koosneb rohkem kui 2500 erinevat tüüpi filtrist, millele lisandub igal aastal enam kui 200 uut toodet.

MANN Filter
MANN Filter loob, toodab ja müüb tehniliselt keerukaid detaile  ja süsteeme autotööstustele ning paljudele teistele tööstusharudele. Peamine valdkond on kõrgekvaliteedilised filtreerimistooted sõidukitele, mootoritele ja tööstusseadmetele. 

Airmatic

AIRMATIC-Filterbau GmbH on asutatud 1996. aastal Saksamaal. Ettevõte toodab peamiselt salongiõhufiltreid nii sõidu- kui veautodele ning bussidele. Olulisteks märksõnadeks on kõrge kvaliteet, lai tootevalik, kiire tarne ja tootearendus.

Airfil

Airfil Oy alustas tegevust 1981. aastal ning on üks olulisemaid filtritootjaid Põhjamaades. Ollakse keskendunud rasketehnika ja tööstusfiltrite tootmisele.